ART / Lithographs / Litograph 13491309
nr 1349 1309
LITOGRAPH
Japan, hand coloured. Signed, numbered 15/70, dated 1966. Subject: 62x37, wear.
Oidentifierad konstnär. Japan, Handkolorerad. Signerad, numrerad 15/70, daterad 1966. Motivet: 62x37 cm
Condition: slitage
800
SEK 700
Monday September 28 2020
at 18:39:56
500 kr
600 kr